| coralia_5862 a întrebat:

Am un gt-s5230 si cand incerc sa il aprind se incarca pana in punctul in care citeste cartela si se stinge ...am scos cartela si se apinde... dar cand scot incarcatorul se stinge mentionez ca nu se aprinde daca nu il tin in priza help me!

Răspuns Câştigător
| Lightsnow a răspuns:

Softu e "belit". Du-te cu el la reprezentata de unde l-ai luat. Ia si garantia cu tine ca nu se stie niciodata. Bafta!

1 răspuns:
| Ovidiu_Farcaş_1990 a răspuns:

Presupun ca e de la cartela... Incearca cu alta cartela, daca tot face figuri inseamna ca e de la telefon, sau bateria poate fi de vina...