| celnikar a întrebat:

Am un hard extern de 500 gb de la Segate cu alimentare directa, adica doar cablul de date imi trebuie ca sa mearga si nu mi-l mai recunoaste. Am incercat pe alte pc-uri si degeaba, primesc aceeasi eroare "USB Device Not Recognized". Il am de mult timp, cred ca de vreo 5 ani si pana acum nu a facut niciodata asa. Nu conteaza daca trebuie sa-l formatez ca sa-l recunoasca pc-ul. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Poate nu e hardul! Poate e interfata! Scoate hardul din cutie si pune-l in calculator. Daca face la fel, atunci e hardul!