| spidy a întrebat:

Am un htc google dream g1 ...problema mea este ca fac poze se salveaza pe card, dar cand il conectez la calculator sa le descarc nu le vede. dar pe telefon sunt am scos cardul din el si nu erau pozele in telefon deci sunt pe card si totusi nu le vede.chestia e ca acest card de 2gb a fost la vechiul meu telefon si aveam poze pe el nu am sters nimic cand l-am bagat in htc, pozele acelea le vede, dar cand fac cu htc nu imi apare nicio poza in card cand vreau sa le descarc. poate ma ajutati voi cu un sfat ceva.

2 răspunsuri:
| Yones_Cezar_1999 a răspuns:

Parerea mea e sa cumperi un cititor de carduri SD apoi conecteaza la calculator

| Mihai_4367 a răspuns:

Transforma pozele din memoria cardului in memoria HTC-ului google dream g1!