| 4BubaNeagra a întrebat:

Am un Huawei Ascend p6, i-am instalat android 4.4.2, EMUI 3.0, si as vrea sa revin la EMUI 2.3, dar nu pot face acest lucru,cand incerc sa-l instalez, imi spune ca fisierul este corupt sau nu am spatiu pe dispozitiv (spatiu am, fisierul e bun) Nici pe local nu-l pot instala, nu ma lasa sa-l copiez in memoria telefonului.Am incercat si cu alte variante la EMUI mai vechi si tot la fel... Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Dangerfull a răspuns:

Nu te mai complica atat du-te in setarile telefonului si cauta acolo un director numit "System Update" sau Actualizari daca il ai in romana.Anunta-ma daca a mers big grin

| 4BubaNeagra explică (pentru Dangerfull):

Pai da, dar eu am ultima versiune a softului, si as vrea sa revin la una mai veche dar nu pot.