| bogdan324 a întrebat:

Am un iphone 2g care este brick-uit,adica este blocat pe emergency call only,am incercat sa ii fac restore,si nu a mers(l-am bagat pe recovery mode),am incercat sa ii fac jailbreak,tot nu a mers, am folosit redsn0w,blackra1n,si tot nu a mers.Cum il pot repara?

2 răspunsuri:
| BadLuckBryan a răspuns:

Poate ti s-a ars cartela.

| Cristi2665 a răspuns:

Pai downloadeaza sn0w breeze si baga firmware-ul acolo si iti face si jailbreak automat si astepti ca o sa iti apara pe desktop si il bagi in recovery si intri in itunes si ii faci software-ul, la mine a mers ca am avut aceeasi problema cu iphone 3g si am gasit un tutorial pe net