| OlLieX a întrebat:

Am un iPhone 3gs iOS 5.0.1 si este blocat pe Orange.Am facut jailbreak si am instalat din cydia ultrasn0w, problema este ca nu imi functioneaza internetul, gps da locatia gresita si isi pierde semnalul si de multe ori vorbesc singur. Ce pot sa ii fac? sa il resoftez. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| trafikantu a răspuns:

Da frate, jailbreaku are eroare, pune`l din nou si incearca sa nu-l scoti de la curent, sau sa te sune cineva in timp ce muncesti la elwinking

baafta.

2 răspunsuri:
| Mavike1337 a răspuns:

Apeleaza la Servicile tehnice de la Iphone sau du-te la Orange si zile problema, iar ei te vor ajuta! Funda?

| OlLieX explică:

Si ce fel de docodare trebuie sa ii fac sa nu mai imi faca fite?:d