| Denis06 a întrebat:

Am un iphone 4 si as vrea sa il vand si sa imi iau altceva pe la aceeasi bani chiar si second hand...dar nu stiu ce sa aleg. Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| dannytama a răspuns:

Daca nu ai fost multumit de Iphone iti recomand de banii aia sa incerci un Samsung galaxy s2 sau un HTC one s.

2 răspunsuri:
| wishgranter a răspuns:

De ce ti-ai luat iphone 4 si nu unul mai ieftin? Dai o gramada de bani pe un telefon de fite si nici macar nu-l folosesti la capacitatea lui maxima sau poate nici nu te intereseaza. Bani aruncati pe geam. Crezi ca nu gaseai pana in 7 milioane telefon bun sa mearga sa-i pui mp3, net, jocuri, programe si sa poti CHIAR sa si vorbesti/trimite sms -uri cu el?

| Loveer a răspuns:

Incearca Nokia Lumia ..iti alegi tu (520..920...etc)