| NaughtyLaLa a întrebat:

Am un Iphone 4 si nu stiu daca e 4s cum imi dau seama?Dupa design sau meniu ajutati-ma va rog repede dau funda pentru raspunsul coresct

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Scrie cu, carioca langa 4 un S si faci 4s laughing

| ghorghe123 a răspuns:

Iphone 4s are diferenta de un iphone 4 ca are camera de 8 megapixeli

| TheRaindem a răspuns:

Unde scrii un nr de telefon scrii asta *#0000# si iti apar toate informatiile despre telefon. Funda!big grin

| NaughtyLaLa explică (pentru TheRaindem):

..Mersi..Dar Nu Merge Comanda Asta..Am Incercato Si Eu De Mii De Ori. Dar Din Cate Stiu. Functioneaza Doar La Nokia.

| Mihai_Katalin_1996 a răspuns:

Daca are siri e 4s daca nu 4