| Pitic a întrebat:

Am un iphone 4s si nu ii merg jocurile, inainte mergeau si dintr, o data nu mai merg, cand incerc sa intru imi zice sa astept apoi nu apare nic sau scrie eroare sau asa ceva, ma poate ajuta cineva?
si cand vreau sa descarc ceva imi zice ca nu am card de memorie, va rog ajutati-ma mai mult de 3 melodii nu am tel si nu stiu cum sa setez sa pot folosii intreaga memorie a telefonului pentru ca are 32 mega si imi arata ca doar 20 % din memorie este plina

2 răspunsuri:
| GrepolisKing a răspuns:

Ai contactat un virus cu care numai o reformatare a telefonului ar putea sa te ajute, dar o reformatare definitiva adica sa se stearga tot
Acest virus esti din cauza sistemului IOS de pe iphone
Crede-ma cand aveam iphone acelasi lucru mi s-a intamplat

| jony01 a răspuns:

Incearca sa resetezi telefonul