| lilboutique a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire 5732z-4855 si de cateva zile numai porneste. De ceva timp se inchidea dintr-o data, dar apoi pornea normal. Acum apas butonul de pornire, se aprinde beculetul cateva secunde, nu apare nimic pe ecran si apoi se inchide. Care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| Tibi_9863 a răspuns:

Ma cum sa fie windowsul cum dracu il butezi daca nu se aprinde nu poti sa intri in bios ce esti prost si prostesti pe oameni. ar putea fi asa bateria Ca sa vezi daca nu e bateria scoateo din laptop si baga incarcatorul vezi daca se aprinde si merge arunca baterii si ia-ti alta daca nu mere ar putea fii asa procesorul, ram sau hdd sau so fi umflat vreun condensator ceva.e si daca n-ai ce face cu el damil mie big grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Windows-ul este problema!

| Kattan a răspuns:

Este posibil sa ai probleme cu bateria.

| Tibi_9863 a răspuns:

Ai rezolvat? ce a avut?