| AsulDePika a întrebat:

Am un laptop Acer si nu stiu ce s-a intamplat cu el ma jucam Assassins Creed 4, nu e prima oara cand joc (joc de aproape 2 saptamani), si brusc pc meu sa inchide, aveam incarcatorul fara baterie, imi arata ca si cum n-ar fi curent in el dar eu tineam incarcatorul in el, faza e ca se aprinde cu bateria, si daca bag incarcatorul cu baterie cu tot arata ca incarca

Si am m-ai observat o chestie cand bag incarcatorul face beep inainte nu facea

Ce are aveti o idee?

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Sa nu se inchida din cauza supraincalzirii.