| juvaroncaiulian a întrebat:

Am un laptop Asus si cand il deschid imi apare RECOVERY uout pc needs to be repaired a required device isn't conected or can't be accesed error code 0xc000000f you'll need to use recovery tools on uour instalation media if you have any instalation media (like a disc or usb device) conctact your sistem administration or pc manufacturer

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Reinstaleaza Windowsul. Normal se poate face RECOVERY la inceput cand te intreaba el si ai DVD-ul pus. Daca nu te descurci reinstaleaza-l si gata.