| Bia:X a întrebat:

Am un laptop de la fujitsu computers siemens si cand l-am cumparat spuneau ca are bluetooth incorporat. intrebarea mea este : cum instalez acel bluetooth (incorporat) si cum il activez?happy mentionez ca am incercat sa instalez un bluetooth separat dar nu merge spune ca are bluetooth... si nu are nici cd de instalare. deci ce sa fac?happy

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Dar tu ce crezi ca este bluetooth? Este aproape la fel ca la telefon, daca ai un telefon cu acest dispozitiv.La laptopul meu ti-am spus cum este mai devreme.

| Bia:X explică:

D9500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știi că firma asta are sute de modele de laptop-uri? Spune-ne exact ce model ai.