| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Dell Latitude 2120 cumparat de la Romtelecom, de fabrica avea Windows 7 Starter, iar din cauza a mai multor programe am zis sa dau reinstall la Windows si am bagat Windows 7, acum la retele de internet la "change adapter settings" imi apare decat "Bluethooth connection" si atat, fara "wireless connection" sau "cable connection", ce as putea sa fac? Mentionez ca am reinstalat acelasi Windows si pe un Asus K61IC si merge foarte bine pe Asus, va rog ajutor!

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Pai windows 7' e' mai multe...

| anonim_4396 explică (pentru express11):

Eu am bagat acum Windows 7 Ultimate!

| express11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce configuratie are? trebuie sa i un procesor dual, ram peste 2gb; hd de 160gb

| K0sti a răspuns:

Asa si? Vrei sa venim noi sa-ti instalam driverele? Tu nu vezi ca nu ai drivere, doar singur ai spus!
http://www.epasystems.ro/drivere-laptop/

| 1lowendgamer1 a răspuns:

Companiile care vand pc-uri/laptop-uri cu windows de obicei cumpara o singura copie cu mai multe keycod-uri de la Microsoft cu discout pe baza ca fac reclama si le aduc useri deci practic copia fizica e aceea numai codul digital e diferit