| cosmin20112 a întrebat:

Am un laptop Dell si am vrut sa-l desfac ca orice curios dar nu l-am desfacut ca n-am putut am desfacut toate piulitele. si le-am pus la loc l-am pornit nu se vedea nimic pa ecran se aprinde becul dar cele trei becuri de la tastatura se aprindeau 1 si 3 si ticaiau ventilatorul se stingea... dupa 10 min laptop se stingea adica becurile plzz

3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Cine stie ce sa intamplat..laptopurile is foarte sensibile. daca zici ca nici nu l-ai desfacut ai dat jos numai piulitele. Mergi la un service cu el, poate nu e nimic grav. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu d-astea, cum zice proverbu`-`curiozitatea a omorat pisica`...sau in engl.-`il ne *** pas reveiller le lion qui dort`...

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Atunci cand ai incervat sa-l desfaci, cred ca s-a desfacut un cablu sau mai multe de la display. Acum ori il desfaci tu ori il duci la un specialist!