| 1Q a întrebat:

Am un laptop HP si ki s-a stricat hard diskul si trebuie sa ilmschimb si voiam sa stiu daca pot sa pun un har disk mai puternic decat cel dinainte ca sa mearga laptopul mai bine, ce HDD imi recomandati?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu exista hard disk mai puternic! Exista mai rapid si atat!

| TrăieşteClipa a răspuns:

Poate a sosit momentul sa-ti pui un SSD.
http://www.go4it.ro/......-13775581/

| KodrutZ a răspuns (pentru TrăieşteClipa):

SSD, clar. Sau macar un hibrid.

| danutzu96 a răspuns:

Raspuzand strict la intrebarea ta poti pune un hdd mai mare fara probleme. Daca vrei neaparat hdd (ssd-urile au o viteza superioara si s-au si ieftinit) cauta unul cu viteze mari de citire/scriere. Eu am avut probleme cu cateva segaturi dar am vazut la prieteni si maxtor si WD cu probleme imediat ce a esti din garantie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba-ti si tastatura daca tot faci o treaba...