| alinionutz670 a întrebat:

Am un laptop Samsung cumparat nou si nu pot sa instalezi decat windows 7 pe el! deoarece pentru visat si xp nu am driverele!
am un dvd cu drivere dar doar pentru windows 7!
unde as putea gasi drivere pentru vista sau xp?
am laptop Samsung 300e5z.
dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Veromon a răspuns:

Cel mai simplu este sa instalezi ce sistem de operare preferi si pe urma sa rulezi programul pe care il poti descarca de aici -> http://drp.su/ cu drv pack driverele se instaleaza imediat, indiferent de sistemul de operare... cu un click. Bafta!

5 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Http://www.samsung.com/ro/support/download/supportDownloadMain.do
din stanga iti alegi modelul, dupa care la urmatoarea pagina selectezi Drivere si iti apare o lista cu tot ce au astia, cele pentru XP sunt pe la sfarsit. Pentru vista nu am vazut.

| HoratiuMaris a răspuns:

Fara prea multa experienta pot sa va spun ca si eu am avut un HP si nu aveam driver placa video doar pentru vista si eu aveam 7...mda deci nu cred ca gasesti drivere pentru toate sistemele de operare happy.

| ovidiu_4207 a răspuns:

Scrie modelul pe google si gasesti driverele. ex: drivere xp (modelul laptop-ului).

| Razvan78 a răspuns:

Lasa e mai bine cu windows 7

| Razvan78 a răspuns:

Pe Windows XP Service Pack 3 ar trebui sa iti dea direct drivers-urile