| Harraf a întrebat:

Am un laptop stricat ( nu stiu ce componenta e, s-ar putea hard disku, dar nu stiu sigur ), unde l-as putea duce? Sa fie un sediu de reparatii laptops / pc in jurul - Bucur Obor? Dar sa fie unul bun, adica mai sunt unele fantome din acelea. Funda!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cele mai bune sunt cele care sunt și reprezentanțe de branduri.Ei sunt autorizați și profesioniști reali.Așa știi precis că nu-ți lași laptop-ul pe mâna amatorilor și cârpacilor ce au service-uri de cartier, și real „săracii" habar n-au de meserie.Din păcate nu știu Bucureștiul ca să te pot îndruma la o reprezentanță. Succes

| RAY a răspuns:

Zi-mi ce se intampla cu el

| bogdan90_6098 a răspuns:

Vinde-l dacă vrei să mai faci un ban:
www.cumparamlaptopuri.ro/