| ioana01_5849 a întrebat:

Am un LG KE970 Shine si mi-am bagat internetul cu 4 euro la vodafone si nu imi merge, cand intru pe o pagina de internet imi apare"Retea nedisponibila" spuneti-mi cat mai repede sa nu fi dat bani de geabasad.

2 răspunsuri:
| IamFantastic a răspuns:

Du-te cu telefonul acolo de unde l-ai cumparat si intreaba pe la aia in magazin de ce nu merge, sa te ajute cu ceva sau poate nu merge internetul din prima zi.

| laurentiu1997 a răspuns:

Suna la 440 du-te la ramura internet pe mobil si o sa zica pentru retransmitereasetarilor necesar acesari Vodafone internet pe mobil apasa u tare apesi si dai ok la tot ce ice sau save apoi intra in setari conectivitate si profil retea apoi alege Vodafone live pre si o sa mearga bafta