| Questo a întrebat:

Am un LG L9 iar de 2 zile ambele difuzoare nu merg in sensul ca se aude foarte, foarte prost cat si in casti se aude la fel! Cum as putea rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Master reset, daca nu mergi la garantie

3 răspunsuri:
| herbil6 a răspuns:

Daca mai ai garantie mergi la Orange Vodafone etc de unde l-ai luat si ceri sa il repare

| Ungur_Andrei_1995 a răspuns:

Te duci la Orange sau Vodafone ( de unde l-ai cumparat si le ceri sa ti-l repare, daca nu pot schimba-l nu o sa trebuiasca sa platesti!,winking

| laradeea a răspuns:

Poti sa duci LG la un serwis GSM si iti schimba difuzoarele...