| Rinzer a întrebat:

Am un LG optimus link p690(net) si imi merge foarte greu pentru ca am android 2.3.4 si as dori sa imi instalez android 2.2 sau 2.3.3,imi puteti da ceva tutoriale?

2 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Ai instalat task killer? si ii dai click din cand in cand?

| SuperFanRap a răspuns:

Nu cred ca trebuie tutoriale, in telefon exista o aplicatie numita ''Actualizare Software '' si cand iti apare o noua versiune de android incearca acolo!
ATENTIE:doar cu ajutorul wi-fi poti (deci trebuie' sa il ai activat si sa poti naviga).
funda?:d