| chioscuta a întrebat:

Am un Logitech x530 si cand dau volumul la subwoofer mai incolo de sfert se aude asa ca un parait, nu stiu cum sa explic! Ce poate avea?

3 răspunsuri:
| SpanoCBR a răspuns:

Stai linistit ca nu e din causa subwoofer-ului. E din causa melodiei pe care o asculti pentru ca nu are calitatea sunetului de 320 kbps.

| chioscuta explică (pentru SpanoCBR):

Nu e de la asta,are ceva difuzoru de bass,ma gandesc ca ori e rupta membrana difuzorului,pe dinauntru, pe partea din spate, in subwoofer, ori imi atinge un fir ceva si flambeaza pe acolo, unde pot gasi un difuzor de schimb?

| chioscuta explică (pentru SpanoCBR):

Se aude si cand e volumul subwooferului la minim, dar mai putin, odata cu cresterea volumului, creste si paraitul