| m4n1ak a întrebat:

Am un monitor cu 2 usb-uri laterale si doua in spate, precizez ca am si un usb B tot in spate, ca la imprimanta. Pe ele am curent dar, am auzit ca pot sa bag in slotul B un cablu si in pc, si functioneaza ca o extensie. Am auzit totusi ca pot sa fac un scurt-circuit daca fac asta, deoarece ele ar fi doar pentru a incarca telefonul etc. Ce credeti?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Citete manualul.
2. inteleg ca nu l-ai citit dar prostiile cu scurtcircuit-ul unde le-ai mai vazut. Singurul scurtcircuit care apare o sa fie la mine, in minte, dupa ce am sa citesc prostiile scrise de tine...

| mihai69 a răspuns:

Cred că trebuie să citești manualul monitorului.

| K0sti a răspuns:

Se numeste Hub USB!