| Animalul2013 a întrebat:

Am un Nokia 3310 si se stinge cam aproape la orice şoc chiar şi daca dau cu el mai tare de palma, ce as putea sa ii fac sa nu se mai stinga?

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Ce vrei de la un telefon așa de vechi?

| Ruxandra100 a răspuns:

Să nu îl mai loveşti laughing ce ai putea altceva să îi faci? Sau aruncă-l şi îţi cumperi altul, un Samsung Galaxy S6, care îl poţi arunca şi lovi de câte ori vrei tu laughing

| Animalul2013 explică:

Lam reparat i-am curatat contactele de la baterie iar acum il pot lovi de cate ori vreau si merge ca nou laughing)))