| flavianeacsu a întrebat:

Am un Nokia C3. Am optiunea de la Orange cu 150 de mb. Cand vreau sa intru in magazinul Ovi sau orice alta aplicatie care necesita Internet, selectez "Orange WAP", dar imi da mesajul : " Imposibil de deschis pagina. Verificati conexiunea sau incercati din nou mai tarziu. ". Navigatorul merge. Ce pot sa fac!? Multumesc!

1 răspuns:
| pink425 a răspuns:

Verifica adresa.sa fie pentru mobil, sau daca nu incearca sa refaci setarile la wap!