| PredatoR a întrebat:

Am un Nokia C3 si imi cade brusc semnalul pe timp lung... mai ales cand sunt in spatii inchise. Nu este vorba ca nu-i semnal caci alte telefoane au. Sigur are o problema, ce ar putea sa fie si cat m-ar costa sa o rezolv? Este posibil sa fie Soft-ul stricat?

1 răspuns:
| Mihay4 a răspuns:

Este recent?! Daca raspunsul tau la intrebarea aceasta este "Da", prima concluzie pe care pot sa o zic este din cauza exploziei solare care extinde o forta de magnetism foarte mare intrerupe retele GSM. Am si eu un iPhone 4, iar mai mereu prierd semnalul, dar in timp scurt isi revine.