| marianmich a întrebat:

Am un Nokia e63 si cand ma suna cineva nu se aude sunetul,doar vibreaza. Nu stiu ce sa fac, e pe profil general, m-am uitat la setarile tonului si e activat si dat la maxim, dar nu se aude. Difuzorul merge, se aude. Dar cand ma suna cineva doar vibreaza. Ce pot face?

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Cred ca trebuie sa editezi "profilul" sper sa nu gresesc, am avut si eu Nokia, si parca asa era, la orice profil intrai puteai sa-l editezi.succes!