| LDCCristi a întrebat:

Am un Pc cred ca e singuru din lume care face asa. Daca bag orice placa video (am testat chestia asta cu 10 placi de la fx 5200 in sus, AGP) se intampla asta
1)Pc-ul ingheata(dupa 30 minute; chiar daca e rece placa video)
2)CEA MAI MARE PROBLEMA cand bag orice stick(am incercat cu 4 stickuri si 3 telefoane) nu imi intra muzica in ele zice File not find ceva de genu sau Parameter incorect.

E,daca bag integrata merge tot nu se blocheaza,intra muzica in orice stick, citeste orice stick recunoaste tot, atat ca e mica 64 mb S3 pro igp. Deci care e problema!? Dau Funda dau orice ca problema asta mi-a pus capac. Creca o duc in Biserica poate e posedata

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Problema probabil e incompatibilitatea placii pc cu placile video ce incerci sa conectezi. incearca placile video cu alt pc, si probabil ca o sa iti mearga.
ai un pc vechi?

| LDCCristi explică (pentru gelu1970):

Procesor Intel Dual Core 805 2.67 ghz
Placa de baza Via P4m800 PRO (Gigabyte)
2 Gb ram
Hard de 180 de Gb. Asa facea si cu originala in ultimele 2 saptamani pana s-a ars.

| shannygelu a răspuns:

Daca inca umbli cu placa agp e clar ia ti un laptop.