| leuzzz a întrebat:

Am un pc si nu se mai aprinde monitorul firele toate sun bagate placa video este buna dar cand il pornesc se aude doar un beep scurt si butonul de la restart ramane aprins. Daca il sting de la sursa din spate si dupa aia il pornesc merge dar tot nu se aprinde si condensatorii de langa procesor sunt putin umflati.

1 răspuns:
| AdelinaBia a răspuns:

Cred ca e din cauza vreunui circuit... oricum cel mai bine ar fi sa ii intrebi pe parinti sigur te vor ajuta.