| EcstasyW a întrebat:

Am un prieten caruia ii mergea calculatorul greu si s-a gandit sa isi reinstaleze windows-ul.Acum si la reinstalat si ii merge mai greu ii se blocheaza la fiecare 3 secunde jocurile ii merg in lag...Ce poate avea?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Verifica starea driverelor cu Driverscloud:http://www.driverscloud.com/en
In prealabil instaleaza Adobe Flash Player.

| CPAElites a răspuns:

A instalat nenorocitele alea de drivere de la placa video?

| iDarkness a răspuns:

Odata ce a reinstalat windows-ul ar trebui sa mearga ok. Pune-l sa se uite la memoria RAM, poate s-a ars vreun un port, sau poate chiar un ram! Daca Ramii/porturile sunt in regula, atunci sa ii instaleze windows-ul un tip care se pricepe.
Ah, am uitat. Poate nu mai are pasta pe procesor, IDK!
T/! C.