| Aron01237 a întrebat:

Am un profil vechi de Instagram si as vrea sa il sterg, problema este ca atunci cand pun email-ul si parola imi trimite un mesaj pe numarul de telefon. Problema e ca eu nu mai am acel numar de 10 ani si nu stiu cum sa accesez avand in vedere ca alta modalitate nu este

1 răspuns:
| oz_1736 a răspuns:

Suna la numarul ala, explica-i situatia si roaga-l sa-ti spuna codul. Alta sansa nu ai. Spune-i ca altfel nici el nu va putea face cont