| anonim_4396 a întrebat:

Am un program de salvat avatarele altor persoane, dar atunci cand le salvez imi apar pozele mici de dimensiunea avatarului, nu stiti vreun program care sa le salveze mari? daca exista asa ceva.sau funditahappy

6 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Nu ai cum sa le salvezi mari deoarece in momentul cand acea persoana si-a incarcat acea poza la avatar, din start ea a fost procesata si redimensionata intr-o poza mica, deci practic ea nu exista in serverul yahoo in format si dimensiuni originale. De aceea e imposibil sa poti face acest lucru cu vreun program. happy

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Din pacate nu existastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te rog da-mi si mie ptogramulsad de salvat poze de la alte avatare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista

| nico12 a răspuns:

Te rog da-mi si mie programul de salvat poze de la alte avatare