| raduoita29 a întrebat:

Am un psp cu un card de 2 gb si mi-am dezinstalat un joc, dupa aceea imi arata ca mai are spatiu liber doar 920 mb, ce sa fac?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Pai probabil ca mai ai si alte fisiere in afara de acel joc, uitate prin card si dai proprietes la fiecare folder in + jocurile isi creaza cache-uri (fisiere temporare / permanente) in timpul functionarii acestuia dar la un unistall normal ar fi trebuit sa le stearga dar acuma nu stiu si eu am avut un psp cu un card de 8 gb si nu imi ajungea decat pentru vreo 5 jocuri (ocupa mult jocurile de psp + ce mai ai pe langa acele jocuri)