| EdyGabriel a întrebat:

Am un router model : zyxel p-320w si nu pot sa-l configurez nu am nimic la el (cd sau manual ) am cautat pe internet toata ziua cum sa-l configurez dar nu am gasit nimic,, cine ma ajuta DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu stiu unde ai cautat, un amarat de google dupa nume a dat o gramada de rezultate.
http://www.manualowl.com/p/ZyXEL/P-320W/Manual/193013

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Baga firul LAN, de internet si incarcatorul (parca asa se numesc) in router. Din router bagi firul LAN si in calculator. Intri pe un browser si tastezi 192.168.1.1 unde bagi link-urile. O sa te duca intr-o interfata, baga user admin si parola tot admin. Astea sunt cele basic, daca le-ai schimbat tu le bagi pe ale tale. Dai pe Quick Setup si spor la treaba.