| Constantin_Madalin_1993 a întrebat:

Am un router wireless Asus si un modem de internet mobil de la digi. Pot sa fac o retea wireless cu modemul si cu routerul? Daca da imi explicati careva? multumesc! OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| Alexander121 a răspuns:

Nu fiindca stick-ul de la digie este pe cartela...adica daca il desfaci vei observa ca ai cartela de digi, pentru a face o conexiune ia-ti un modem stic D-Link... poti incerca D-Link dwl-g122, eu il folosesc si e foarte bun, si pentru a face conexiunea nu trebuie decat sa iti acizitionezi modemul/stickul sau poti acizitiona ori care alt model..care este capabil pentru a capta undele wireless
il conectezi in pc, laptop.ii cauti driverul incaz ca nu ai cd cu driver si atat tot
in caz ca ai de gand sa iti iei modemul de care am spus. poti sa ma contactezi sa iti dau driverul in caz ca il iei la mana a 2
Multa bafta