| LalaloopsySweet a întrebat:

Am un Samsung Galaxy A5 si nu mai pot schimba limba telefonului. Am setat-o pe engleza acum 3 luni si acum nu pot sa o schimb. Apas pe "language" dar nu apar limbile. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Las-o asa!

| GabrielStn a răspuns:

Da-i un reset din Setari. sau un Hard Reset - din butoane si apoi, cand va fi nevoie sa il configurezi, vei seta de la inceput limba dorita. Indiferent de modalitatea de resetare pe care o aplici, nu uita sa iti salvezi fotografiile, melodiile, videoclipurile, documentele si alte chestii importante de prin telefon. Bafta!