| lobont98 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si atunci cand pornesc wifi-ul mi se inchide telefonul. I-am dat restart si tot nu merge. Ce poate fi stricat la el?

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Hmmm.daca l-ai cumparat nou din magazin si ai garantie pe el, dul inapoi si zile ce problema ai la telefon, daca l-ai cumparat de la cineva. atunci du-l la reparat. sau reseteazal complet (adica sa-l formatezi)

| lobont98 explică (pentru DaniTDCI):

Il am de 2 ani, l-am cumparat din Orange. L-am formatat si tot nu merge.