| uply a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini GT S5570.In afara de Youtube,nu-mi merg videourle pe alte site-uri decat pe verticala,nu-mi merg daca intorc telefonul, pe orizontala.As dori daca poate sa-mi spuna cineva un player cu care sa pot sa vad filmele pe orizontala,si daca se poate,sa nu ocupe mult spatiu,sa-l pot gasi ppe Google Play,si,obligatoriu, sa fie gratuit.
Multumesc! Promit sa dau funda!

Răspuns Câştigător
| kissyou a răspuns:

Ai incercat sa instalezi Adobe Flash Player? Este gratuit pe Googl Play.