| yonutz63991 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 si cand vreau sa iau aplicatii(care sunt cu palat in PlayStore) gratis, le iau prin apk.La un iphone pot sa iau aplicatii care sunt in AppStore cu plata, sa le iau gratis printr-o extensie?

2 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

La iPhone poti sa le iei gratis daca piratezi sistemul operativ, adica, daca instalezi Cydia (ii faci jailbreak). Asa iti descarci AppSync de pe Cydia si te poti juca gratis la orice joc vrei care normal ar trebui sa platesti. Iar pentru aplicatii ai Installous, pentru a descarca aplicatii care trebuie sa platesti gratis.

| DragonyBlueStar a răspuns:

La iphone este aproape imposibil sa iei pentru ca iei mereu verifica telefonul tau e ca si cum te urmaresc trebuie sa iti faci cont nu stiu ce acorduri nu poti face chestia asta ca pe Android. In plus exista un magazin ca PlayStore dar trebuie sa il downloadezi de pe telefon de pe net se numeste One mobile market GASESTI cred orice aplicatie cu plata gratis si gta si jocuri care nu le gasesti pe playstore deci e super!