| AlexAltex a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si mi-am instalat NOVA3 dar cand intru in joc imi spune: "Your device is not compatible with this game.Please request a refund". Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Nu este compatibil cu telefonul. sau cu versiunea de Android. Nu merge acel joc la tine pe telefon. Bafta sa cauti altul. Ti-as recomanda Paradise Island sau Pou, Drag Racing, Fruit Ninja, Slice Ice. Bafta!

| alextotal a răspuns:

Salut. Jocul nu este compatibil cu telefonul.

| DoarSile a răspuns:

Cum sa nu mearga uitete la video asta http://www.youtube.com/watch?v=onx4EYvBQqg

| AlexAltex explică:

Nu merge, este posibil din cauza ca nu i-am facut inca root sa nu mearga?