| userul7200 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 si bateria mi se incarca foarte greu si tine foarte putin. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

I-ati o baterie noua, cel mai probabil cea actuala e pe duca. Nu-i asculta pe cei doi cu iphone, sunt niste Iprosti.

5 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Vezi sa ai incarcator original. Ce inseamna greu/putin in ore happy

| Celcareajuta a răspuns:

Felicitari pentru funda acordata! Sunt sigur ca decizia ta e una foarte inteleapta, iar dupa schimbarea bateriei sunt convins ca aceasta o sa tina foarte mult, poate chiar 8 ore.

| Legend123 a răspuns:

Cumpara-ti iphone..mereu am spus ca samsungurile sunt panarame.of nimeni nu ma asculta sad

| Anastasia83675 a răspuns:

I-ati o baterie noua, nu stiu alta metoda dar stiu cauza, l-ai lăsat la formatat?
Al meu după ce l-am lăsat la formatat, după șapte ore mi se ddescărca 2% si rămâne 98%