| Jony123 a întrebat:

Am un samsung S5230 si nu imi merge youtube, cand dau sa porneasca clipul imi zice ca nu suporta fisierul. Cum sa fac sa mearga, dau funda si voturi! Vreau raspunsuri serioase, va rog...

3 răspunsuri:
| lavi2864 a răspuns:

Si eu am unul la fel si patesc aceeasi chestie. Din pacate nu te pot ajuta!sad

| dydyloveyou a răspuns:

Si la mine e la fel! explicatia ar fi ca web'n'walk nu suporta youtube-ul.
tongue

| Denys1996 a răspuns:

Prieteni, si la mine tot asa este! Am net prin webnwalk daca si voi aveti tot la fel inseamna ca e aceeasi problema din cauza conexiunii de net deoarece "WebnWalk" nu suporta un anumit script java! Incercati cu alte conexiunii de net tip Broadband 3G sau pe Vodafone sau pe Orange si postati si noua aici sa fim siguri ca problema e din cauza conexiunii WebnWalk!