| Strify a întrebat:

Am un samsungs 3500 si nu pot sa vizionez videoclipuri de pe youtube sau tv pe el am cand dau pornire flux imi spune serviciu indispoibil are cineva vreo ide imi trebuie un program ceva?

Răspuns Câştigător
| dannny a răspuns:

Da iti trebuie un progam care trebuie sa-l instalezi dar trebuie sa-l cauti tu pe google si sa ti-l transferi pe telefon prin cablu USB.garantez pentru asta.

3 răspunsuri:
| alex:) a răspuns:

Pentru ca este alt tip de video pe you tube sau alte site-uri
la samsung iti trebuie format mp4
si eu am tot samsung si nu imi merge
primesc fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsungurile au avut mereu probleme cu vizionarea clip-urilor pe Youtube. Am si eu un Samsung SGH-F480V si aceeasi problema o intalnesc si eu. Incearca sa faci un update la soft.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nici o idee, eu nu pot viziona nici pe net.