| davidwarner a întrebat:

Am un Sony Ericsson vivaz si aparea o erore si telefonul se blocase. Nu ii facusem nimic, asa l.am gasit dimineata si ma grabeam sa sun pe cineva si i.am scos bateria. Cand i.am pus la loc bateria porneste si ramane ecranul alb pe care scrie Sony Ericsson. Ce credeti ca are? Se mai repara? Garantia asigura astfel de reparatii?

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Vezi ca pe net se gaseste solutia cu white screen la Sony daca nu merge solutia, (da-i cu google) dul la resoftare