| 11vladutz90 a întrebat:

Am un Sony Ericsson Xperia Arc in care folosesc o cartela Cosmote, imi puteti sugera ce tip de internet pot folosi de la Cosmote, in afara de web'and'walk?

3 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Si eu am xperia arc, si tin sa te anunt ca netul se duce repede pe asa telefon :p mie imi lua 150 mb cam la 4-5 zile :d ia-ti internet nelimitat

| Anonymous2899 a răspuns:

In afara de "web'n'walk poti folosi broadband 3G...Trimiti SMS gol la 6381 si iti vin configurarile. Sper ca ti-am fost de ajutor... Funda?

| Websters a răspuns:

Nu poti folosi altceva decat web'and'walk decat daca esti pe Orange.