| Bogdan4688 a întrebat:

Am un telefon Galaxy Gio si vreau sa ii schimb deblocarea si nu stiu ce trebuie sa downloadez de pe Android eu am descarcat doar "go locker iphone theme" vreau debloacarea de Iphone si am mai auxit ca trebuie sa mai descarci ceva si sa te duci nu stiu unde sa le activezi.Cum fac vreau instructiuni detaliate. Funda+vot

Răspuns Câştigător
| domandaniel a răspuns:

Descarci Go Launcher EX, dupa Go Locker.
Deschizi Go launcher EX, apeși butonul telefonului din stânga și îți apare un meniu, dai pe tabul Plugins și apare Go Locker.
Dai pe el și acolo ai toate setările, inclusiv activarea lui+selectarea de lockere happy

Fundă+vot?