| PickMe a întrebat:

Am un telefon mai vechi, nu e smartphone, dar are wi fi si stau pe el pe facebook. Si daca nu apesi bine touchul se activeaza repede si cateodata mai apes cate ceva din greseala. si era un comentariu din ala pe facebook, care e de fapt virus " am strans 5000 de prieteni" si nu stiu cum naiba tocmai pe link apasai... Dar am iesit repede nici nu se incarca pagina! credeti ca am luat virusul? Am iesit foarte repede. Funda!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Nu ai luat nimic, stai calm! De pe telefon nu iei nimic! Mai ales daca nu-i smartphone!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Daca ai virus in el iti vei da seama dupa mai multe incercari de a intra si iesi de pe net, caci se va incarca mai greu sau vei fi directionat pe o pagina nedorita.

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Se poate sa fii luat virus, pot sa-ti descarci un antivirus si sa iti scanezi telefonul

| onlycupcakes a răspuns:

Din moment ce virusul nu s-a incarcat complet, nu l-ai luat.Incearca sa scoti bateria cateva momente si opredte wi-fi-ul.O seara buna!