| biacool00 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Fit cu o versiune de android 2. 3. 4. si as dori sa imi prezentati cateva aplicatii(indiferent de utilitatea lor), widgeturi sau jocuri.Va rog sa-mi descrieti putin si ceea ce fac si va rog sa fie aplicatii neaparat gratuite. funditaa pentru raspunsurile pertinente! Daca aveti cateva informatii despre acest telefon(unele secrete sau lucruri pe care le-ati descoperit)va rog sa mi le impartasiti si mie.Va pup!

3 răspunsuri:
| King_Iulian_1977 a răspuns:

Android market sau google play cum se numeste acum, acolo gasesti ce vrei.
ca sa intri iti faci cont gmail

| biacool00 explică (pentru King_Iulian_1977):

Stiam asta, am 2 gmail-uri si vreo 15 aplicatii/jocuri.Eu vreau doar sa imi prezentati niste aplicatii/jocuri/widget-uri(pentru fete) care sa fie distractive.De exemplu:noi skin-uri, gossips, make-up games, wallpaper, multiplayer games, etc.

| zuza69 a răspuns:

Hello... Sunt cu adevarat o gameritza, aici te pot ajuta:
1.My horse - e un fel de tamagochi(daca stii ce-i ala) cu un calut simpatic de care trebuie sa ai grija, mancare curatare, turnee.
2. Scramble - ai niste retete culinare si trebuie sa le urmezi, un fel de candy crush in care tu faci mancarea.
3. Respawnables - shotter game( contine multiplayer)
4. Asphalt 8 - curse masini (valabil si multiplayer)
5.Boom beach - online strategy game
6. Jason jones free - brain teaser
7. Plague inc. - creezi un virus si il ajuti sa se raspandeasca in toata lumea, castigi runda cand devine viral iar tot globul moare(suna ciudat dar e foarte tare jocul)
8.The Hobbit Kingdoms- un fel de farmville cu caracterele din filmul cu acelasi nume.
9. Blood and honor/ Blood and glory - joc free cu batai intre gladiatori
10.Townsmen - refaci asezarile piligrimilor, construiesti orase etc.; nu e online si nu stai 1 h sa se construiasca casele... poti juca in continuu.
11. Great little war game - strategie

Astea sunt doar cateva exemple de jocuri free of charge, variantele integrale.