| CatalinCR7 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy fit s5670 pe care am descarcat si am instalat Need for speed shift , surpriza (neplacuta) este ca imi intra in joc , astept vreo 10 secunde si imi iese. Astept sfaturi ...sau ce pot face ? dau funda .

Răspuns Câştigător
| SilviuB9 a răspuns:

Sincer cu parere de rau am si eu un HTC a310 explorer si la fel mi se intampla din cauza telefonul nu este compatibil. Uite un site de unde ei jocuri de android GRATIS:http://www.androidgamesroom.com/,si cel mai bine e sa intre de pe tel direct.

1 răspuns:
| alexdx12 a răspuns:

Aaaa pai sa te contrazic am gasit de curand o aplicatie chain fire pentru fit si face ca zocurile sa mearga de exemplu eu am jucat gta3 cam in reluare rau da totusi mergea ce trebuie tu sa faci este sa iei aplicatia si sa zicem sicri numele jocului tau care vrei sa il iei dupa scrii apk si apoi scrii 240x320 si cauti jocu il iei si restul face telefonul