| CiprianCy a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s6 edge si vreau sa il conectez prin plasma (TV) iar plasma este tot Samsung dar nu pot si am cumparat si cablu pentru telefon sa conectez la plasma si m-am dus inapoi la magazin si mi-au spus ca telefonul este prea nou si nu il pot conecta au zis ca imi trebuie o aplicatie stie cineva ce trebuie sa fac sau ce aplicatie trebuie sa descarc?
eu vreau ca de exemplu sa pun un videoclip pe telefon si sa se proiecteze la plasma va rog ajutaima

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Mai intai uitati-va si cititi cu mare atentie la instructiunile de utilizare a tv plasma SAMSUNG si instructiunile de utilizare a telefonului dvs. Daca nu gasiti ceea ce cautati, va rog sa discutati cu un specialist de la firma SAMSUNG prin telefon sau prin internet!

| Clorox a răspuns:

Voi sunteti prosti? Nu ai auzit de Miracast? Merge si cu un S3 laughing
Trebuie sa fie Smart Tv, nu plasma d-aia de 6 milioane...

| Idriceanu_Robert_1980 a răspuns:

Nici eu nu pot..Am un s6 si vreau sa il conectez la un smart tv JVC dar nu merge doar la Youtube merge.